Nie da się ukryć, że wiele osób przekonało się już o tym, jak podręczny może być zestaw do lewatywy w domu. Właśnie dlatego coraz chętniej decydujemy się na jego zakup, szczególnie w momencie, gdy sporadycznie borykamy się z zaparciami i zatwardzeniami. Jednak zestaw do lewatywy w domu może mieć różnorodne „udogodnienia i funkcjonalności”. Niemniej jednak zawsze najważniejszym elementem okazuje się być gruszka do lewatywy. Wobec tego, na co warto zwracać uwagę przy jej wyborze?

Gruszka do lewatywy z miękkim końcem- kiedy warto się na nią zdecydować?

Gruszka do lewatywy to jedna z najważniejszych części każdego zestawu do lewatywy w domu. Okazuje się więc, że to właśnie na nią powinniśmy zwrócić największą uwagę podczas wyboru. Jednocześnie gruszka do lewatywy może posiadać dodatkową kankę lub końcówkę miękko zakończoną. Wobec tego jeśli wybieramy wlewnik do lewatywyto w pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na ten, który posiada miękki koniec. Kiedy się on sprawdzi on najlepiej i co go charakteryzuje? Otóż można przede wszystkim powiedzieć, że:

  • gruszka do lewatywy z miękkim końcem jest idealna w przypadku wykonywania lewatywy zarówno u dzieci jak i u dorosłych;
  • gruszka do lewatywy z miękkim końcem jest zaprojektowana w taki sposób, by maksymalnie minimalizować dyskomfort spowodowany przeprowadzeniem zabiegu;
  • gruszka do lewatywy z miękkim końcem jest wyjątkowo elastyczna.

Wybierając więc zestaw do lewatywy w domuwarto zwrócić uwagę na to, jaki wlewnik do lewatywy został w nim zastosowany. Gruszka do lewatywy z miękkim końcem z pewnością jest wyjątkowo prosta w użyciu i nie sprawia ona większych problemów.

Gruszka do lewatywy z kanką- co ją wyróżnia i charakteryzuje?

Gruszka do lewatywy z kanką to kolejny model gruszki, jaki znajdziemy w zestawie do lewatywy w domu. Czym się ona charakteryzuje? Otóż trzeba powiedzieć przede wszystkim, że jest to wlewnik do lewatywy z dodatkową, plastikową rurką- czyli właśnie z kanką. Oczywiście jest to gruszka do lewatywy przeznaczona głównie dla osób dorosłych, ale także sprawdza się w przypadku konieczności przeprowadzanie zabiegu jakim jest irygacja pochwy. Gruszka do lewatywy z kanką cechuje się przede wszystkim tym, że jej czyszczenie jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Kankę możemy po prostu zdjąć z całej gruszki, a następnie dokładnie umyć wszystkie jej elementy. To jaki zestaw do lewatywy w domu zdecydujemy się wybrać zależy już tylko i wyłącznie od nas. Warto więc dobrze przeanalizować wszystkie aspekty zanim podejmiemy decyzję.

gruszka do lewatywy