Pamiętajmy o tym, że uprawa nasion konopi indyjskiej jest w naszym kraju zakazana. Nie ma hodowli i upraw wykorzystywanych w kolekcjonerskich celach. Ciężko jest mówić o nasionach, nie wspominając przy tym o uprawie. Zawsze są to rośliny feminizowane, a nasiona są żeńskie. Ponadto, nie ma możliwości zakupu topów marihuany w sklepach. Na uwagę zasługuje Blue Dream. Czym cechuje się ta odmiana? Jakie ma właściwości? Jak działa?

Blue Dream


Blue Dream to niezwykle popularna odmiana, jaka przybyła do nas z Kalifornii. To hybryda z przewagą sativy, jaka łączy w sobie geny Haze i Bluebery. Okazuje się, że w roku 2018 ta roślina stanowiła najbardziej znaną odmianę w amerykańskich punktach sprzedaży marihuany medycznej. To doskonała opcja dla każdej początkującej osoby. Nie sprawia zbyt wielu problemów, a pełne dojrzewanie odbywa się w kresie 7-9 tygodni od rozpoczęcia kwitnienia. Można liczyć na spore zbiory, co jest kolejną zaletą. 

Działanie medyczne


Nie zapominajmy o medycznym działaniu Blue Dream, jakie jest doceniane na rynku. Roślina szybko uśmierza ból, wspomaga walkę z depresją i niweluje zmęczenie dzięki działaniu pobudzającemu. Co ciekawe, otrzymujemy długi i mocy haj, jaki rozluźnia ciało i pobudza nasz umysł. Smak przypomina nieco nuty sosny, kadzidła,, sera i innych ziół. W przypadku zapachu można stwierdzić, że dzięki genom Blueberry wyczujemy tu z pewnością słodkie cytrusy i borówki. 
Blue Dream jest połączeniem Bluebery i Haze. Odmiana bazuje na przyjemnym, cytrynowym ziemistym smaku i niebieskim kolorze. Pamiętajmy też o długim i mieszanym działaniu, jakie rozpoczyna się od satinovego haju. Po około trzech godzinach działanie daje nam relaks, pozwala zwalczyć ból i daje ukojenie. Jest to jedna z najbardziej pożądanych odmian w Kaliforni, co ma związek z dobrą jakości. Rośliny są duże, wydajne i szybkie. Odmiana jest polecana dla użytkowników komercyjnych. 
Blue Dream to znana i ceniona odmiana, jaka powstałą w Kalifornii. Łączy w sobie Blueberyy i Haze, co daje niezwykłe efekty.