Laurosept q73wytwarzany jest poprzez destylację parą wodną, z liści wawrzynu szlachetnego i kurkumy. Przyjmuje się go tylko i wyłącznie w postaci płynnej, ponieważ wchłanianie aktywnych substancji tego preparatu rozpoczyna się w ustach. a ponieważ są to olejki eteryczne, organizm otrzymuje od razu inhalację. Olejek ten powinien być przyjmowany nie częściej niż cztery razy dziennie i nie mniej niż dwa. Od czterech do sześciu kropelek rozpuszcza się w wodzie, herbacie, albo soku. Można także użyć do tego celu kefiru, jogurtu albo maślanki.

Kto może zażywać olejek laurowy?

Olejek Laurosept q73 https://www.aptekagalen.pl/laurosept-q73-olejek-laurowy-100ml jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych, z wykluczeniem kobiet karmiących i w ciąży. Przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemami z układem trawiennym, z układem krążenia, układem odpornościowym, ze stawami i całym ośrodkiem ruchu, z układem nerwowym.

Jak działa olejek Laurosept Q73?

Olejek ten ma właściwości rozgrzewające i odprężające, dlatego warto go zażywać w okresie jesienno-zimowym, albo wczesną wiosną. Dzięki temu, że zwiększa wydzielanie śliny, żółci i soków trawiennych pomaga każdemu, kto ma problemy z przemianą materii, ze zgagą albo niestrawnością. Wzmacnia cały system nerwowy, wycisza go i uspokaja. Ogólnie wpływa doskonale na kondycję całego organizmu, w którym wzrastają siły witalne i poziom energii.

Laurosept q73-o czym pamiętać?

Olejek laurowy należy zawsze stosować rozcieńczony. Osoby uczulone na olejek laurowy i ze skłonnością do alergii, powinny przed przyjęciem preparatu skonsultować się z lekarzem.