Wiele osób zastanawia się jak zmniejszyć widoczność przebarwień skórnych. Otóż, w tej kwestii na szczególną uwagę zasługuje specjalistyczny krem z laktoferyną o nazwie keladerm. Produkt ten jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Można nim smarować miejsca na ciele, na których pojawiły się przebarwienia skóry, wybroczyny, ślady po zabiegach skleroterapii. Jest on pomocny również przy usuwaniu widoczności przebarwień spowodowanych niewydolnością żylną.

Skuteczny krem z laktoferyną, który usuwa przebarwienia skóry

Krem z laktoferyną jest bardzo wydajny i skuteczny w działaniu. Przy widocznych przebarwieniach, zaleca się używanie tego produktu 2 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Ten wyrób medyczny przyspiesza regenerację tkanek skóry. Jak to działa w praktyce? Otóż, w ramach informacji warto wiedzieć, że laktoferyna, czyli substancja czynna tego produktu, wykazuje się działaniem chelatującym. Oznacza to, że wiąże ona jony metali, co wpływa bezpośrednio na niwelowanie przebarwień skóry.

Specjalistyczny wyrób medyczny, który zmniejsza widoczność śladów na skórze

Keladerm

Ten specjalistyczny wyrób medyczny o nazwie keladerm, może być również stosowany do skóry poddanej zabiegami leczenia przy użyciu lasera nieablacyjnego. Można ten krem również stosować w przypadku użycia lasera do depilacji jak i również lasera naczyniowego. Krem jest dostępny do nabycia w każdej aptece również tej działającej online np. tutaj. Produkt ten jest ceniony w szczególności za:

  • prosty skład,
  • właściwości regenerujące,
  • wydajność,
  • skuteczność działania,
  • łatwość stosowania miejscowego na skórze.