Wiele osób zastanawia się pewnie, w jaki sposób dobrze kruszyć susz CBD bądź innego rodzaju susze. Wykonywanie tego zadania palcami może być problematyczne, gdyż materiał roślinny przykleja się do palców. Co więc zrobić, aby szybko i efektywnie skruszyć susz?

Grindery i młynki

Susz ziołowy najłatwiej rozdrobnić za pomocą przyrządu, który nazywamy grinderem. Grinder do suszu to nic innego jak młynek, którym kręcimy z odpowiednią siłą, aby skruszyć susz. Młynek do rozdrabniania suszu może być też oczywiście elektryczny, a wtedy susz staje się naprawdę mocno zmielony i bardzo sypki. Wybierajmy zatem taki, który pozwoli nam otrzymać pożądany przez nas i preferowany rezultat.

Wiele rodzajów młynków

W zależności od swoich potrzeb należy wybierać takie młynki, które najlepiej będą spełniać swoje zadanie. Dla palących mało polecamy młynki mniejszych rozmiarów, dla tych zaś, którzy lubią zapalić więcej: młynki większych rozmiarów. Dostępne są pod różnymi postaciami, w różnych kolorach i z różnymi zdobieniami. Dwu, trzy komorowe: wszystko zależy od osobistych preferencji i upodobań.

Młynki są wyjątkowo poręczne i z łatwością mieszczą się w kieszeni, dlatego łatwo je schować, transportować i używać. Każdy młynek wymaga czyszczenia raz na jakiś czas, ale nie jest to trudne, wystarczy użyć odpowiedniego patyczka lub monety, aby oczyścić młynek do suszu z pozostałości.