User rating

Dieta kopenhaska opinie – Czy warto?

Utrzymanie prawidłowej wagi bywa niekiedy trudne. Masz problemy z pozbyciem się nadmiernych kilogramów? Sama jeszcze do niedawna byłam w takiej sytuacji. Na szczęście znalazłam wspaniałą dietę, która pomogła mi uzyskać upragnioną figurę. To dieta kopenhaska.

Istnieją różne teorie na temat powstania tej diety. Jeszcze do niedawna mówiło się o tym, że została ona stworzona w Rządowym Szpitalu w Kopenhadze bądź w klinice Mayo, ale instytucje te zaprzeczyły rozpowszechnianym informacjom. Dieta kopenhaska, zwana także trzynastodniową, ma swoich przeciwników, jednak wielu osobom pomogła w pozbyciu się nadmiernych kilogramów.

dieta

Dieta Kopenhaska opinie:

“Sama przez długi czas podchodziłam do podobnych diet z nieufnością. Podejrzewałam, że po ich zakończeniu szybko wróciłabym do poprzedniej wagi, a cały wysiłek poszedłby na marne. Zmieniłam jednak zdanie, kiedy na zajęciach fitness poznałam dwie osoby, które schudły właśnie dzięki zastosowaniu diety kopenhaskiej. Zazdrościłam im sylwetki, dlatego zdecydowałam się sama wypróbować tę dietę. Zgodnie z zaleceniami, skonsultowałam się najpierw z lekarzem, aby sprawdzić, czy mój stan zdrowia pozwala na takie odżywianie. Po otrzymaniu dobrych wyników rozpoczęłam dietę. Na początku było ciężko, ponieważ trudno było mi zrezygnować z ulubionych potraw. Jednak kiedy zauważyłam, że moja waga spada, szybko zapomniałam o tych problemach. Przez cały czas przyjmowałam witaminy, przepisane przez lekarza. Po zakończeniu trzynastodniowej diety stwierdziłam, że nie mam już tak dużego apetytu, jak przedtem. Od tego czasu upłynęły ponad cztery miesiące. Aktualnie moja waga jest o czternaście kilogramów mniejsza niż przed dietą. Jestem bardzo zadowolona z obecnego wyglądu swojego ciała.”

Najważniejsze zalety diety kopenhaskiej to:

  • obniżenie wagi
  • zmniejszenie apetytu
  • poprawa przemiany materii
  • brak efektu jojo

Wady diety kopenhaskiej:

  • istnieją przeciwwskazania do jej stosowania
  • mogą wystąpić skutki uboczne, jeżeli nie przestrzega się zasad bezpieczeństwa

Jestem przekonana, że pomimo różnych opinii na temat diety kopenhaskiej, warto ją wypróbować. Jeżeli postępuje się zgodnie ze wszystkimi zasadami, to osiągnięte rezultaty są naprawdę satysfakcjonujące.

Napisz swoją opinie o Diecie Kopenhaskiej w komentarzu poniżej.