User rating

Niekorzystny wpływ palenia papierosów na zdrowie jest znany od lat. Niestety, palacze doskonale wiedzą, że pokonanie nałogu jest trudne. Jeszcze do niedawna sama zmagałam się z tym problemem.

Na rynku pojawił się preparat Desmoxan. Cytyzyna zawarta w preparacie wpływa na zmniejszenie głodu tytoniowego, co ułatwia ograniczenie, a następnie całkowitą rezygnację z palenia. Początkowo należy przyjmować 6 tabletek na dobę, zachowując przynajmniej dwu godzinne odstępy pomiędzy dawkami. Jednocześnie trzeba zmniejszać ilość wypalanych papierosów. Już w ciągu kilku dni powinny być odczuwalne pierwsze efekty. Jeżeli ich nie ma, należy przerwać stosowanie preparatu i powrócić do niego po 2-3 miesiącach. W przypadku ograniczenia głodu tytoniowego, należy kontynuować przyjmowanie tabletek według wskazań na ulotce.

papieros

Desmoxan Opinie:

“Desmoxan polecił mi przyjaciel, kiedy kolejny raz nie przegrałam walkę z nałogiem. Początkowo nie byłam przekonana co do jego skuteczności, ale już w pierwszych dniach odczułam, że ochota na palenie staje się coraz mniejsza. Teraz nie palę już od trzech miesięcy.”

Główne zalety preparatu to:

  • wysoka skuteczność
  • brak działań niepożądanych, jeżeli postępuje się zgodnie z informacjami na ulotce

Wady Desmoxanu:

  • brak refundacji przez NFZ
  • potrzebna jest także silna wola rzucenia palenia

Desmoxan Opinie – Wyraź swoją opinie w komentarzu poniżej i oceń działanie preparatu Desomoxan.