User rating
Depilacja laserowa opinie o programie ćwiczeń, efekty przed i po, cena, oraz moja historia. Dowiedz się więcej na temat depilacji laserowej w artykule poniżej i wyraź swoją opinie w komentarzu.

Depilacja Laserowa opinie, cena – Czy warto?

Piękny wygląd ma ogromny wpływ na wizerunek człowieka, a także na jego samopoczucie. Niestety, aby dobrze się prezentować, trzeba zadbać o wiele spraw. Jednym z największych problemów bywa konieczność

usunięcia niechcianego owłosienia. Korzystałam z wielu dostępnych metod depilacji, dopóki nie zdecydowałam się na najlepsze rozwiązanie, czyli laserowe usunięcie owłosienia.

Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna, a jednocześnie bezpieczna. Podczas zabiegu wykorzystuje się wiązki lasera, które wnikając w głąb skóry niszczą włosy wraz z cebulkami. Taką metodę depilacji stosowano już w latach sześćdziesiątych XX wieku, jednak dopiero w następnym dziesięcioleciu udało się wyeliminować uszkodzenia skóry oraz sprawić, że zabieg stał się naprawdę skuteczny.

Dlaczego zdecydowałam się na depilację laserową? Owłosienie na różnych partiach ciała zawsze było dla mnie dużym problemem.

depilacja laserowa

Depilacja laserowa Opinie:

“Moje włosy odrastały bardzo szybko, niezależnie od zastosowanej metody depilacji. O możliwości usunięcia ich laserem słyszałam już dawno temu. Jednak zdawałam sobie sprawę z tego, że zabieg ten wymaga większych nakładów finansowych, niż w przypadku innych metod. Obawiałam się także wystąpienia skutków ubocznych, ponieważ mam wrażliwą skórę. Na zmianę mojej postawy wpłynęła koleżanka, która jest kosmetyczką. Przekonała mnie, że nowoczesne lasery nie stwarzają żadnego zagrożenia, a klientki, które skorzystały z takiej depilacji, są bardzo zadowolone. Zachęcona jej słowami zapoznałam się z cennikiem i doszłam do wniosku, że jest to wydatek, który jestem w stanie ponieść. Zdecydowałam się na usunięcie owłosienia z nóg, pach oraz okolic bikini. Od tamtego czasu mogę cieszyć się piękną i gładką skórą. Wbrew moim wcześniejszym obawom nie wystąpiły żadne podrażnienia.”

depilacja

Depilacja laserowa ma wiele zalet:

  • pozwala na trwałe usunięcie owłosienia
  • radzi sobie nawet z mocnymi włosami
  • jest w pełni bezpieczna

Wady depilacji laserowej:

  • dość duży jednorazowy wydatek
  • istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu

Depilacja laserowa cena:

Ceny są zależne od miejsca zamieszkania – każdy salon, który wykonuje usługę depilacji laserowej posiada swój cennik i promocje. Średni koszt depilacji (bikini, nogi, pachy) to ok. 800 zł.  Przed zdecydowaniem się na zabieg warto przepatrzeć na oferty Zakupów Grupowych, gdyż często zdarzają się korzystne promocje z dużymi zniżkami.

Czy depilacja laserowa jest bolesna:

Depilacja laserowa boli – to trzeba powiedzieć już na samym początku, jednak ten ból jest do zniesienia. Jeżeli jednak wykonywany jest w profesjonalnym salonie – ból powinien być zminimalizowany.

Ogólnie:

Jestem przekonana, że depilacja laserowa to metoda, na którą powinien zwrócić uwagę każdy, kto pragnie bezpiecznie i na stałe zlikwidować niechciane owłosienie.